מריפוסה - לעוף על האישה שבך - אימון וליווי תהליכי התפתחות והעצמה נשית - מרי ניסימוב

נעים מאוד, שמי מרי ניסימוב ואני מאמנת ומלווה תהליכי התפתחות והעצמה נשית, מנחת סדנאות, מטפלת ברייקי ובדמיון מודרך.

אומרים שהאיזון הנכון ביותר בחיים הוא האיזון בין המזרח למערב – המזרח מביא איתו את השלווה והרוגע ואילו המערב מביא עימו את הרדיפה להישגיות והצלחה. חופש לצד תחרות, רדיפה לצד שחרור.

גם אני הייתי שם – האוטומט המוכר והידוע: בחורה בת 20 עם משכורת מדהימה בתפקידי הייטק נחשבים.. אך משהו שם לא היה שלם, משהו קפוץ ולא – לא משוחרר. החלטתי ללמוד – כי ידע זה כח, כך סיפרו לי. למדתי שיטות אימון וטיפול שונות, פלרטטתי עם עולם התודעה והחשיבה החיובית וגיליתי בעצמי צד, צד חבוי שלאט לאט נפתח לו.

הרגשתי שהחיים שלי רצים קדימה אך הנפש שלי דורשת מנוחה, עצירה, מחשבה ושחרור- הידעתם? ההתפתחות האמיתית שלנו קורית דווקא כשאנחנו משחררים הכל. ומשם חוויתי משברים, פיטורין, ביטול מועד חתונה ברגע האחרון - משברים שהחזירו אותי לעצמי בעיקר.

החלטתי שהשליחות שלי היא להעביר נשים אחרות את השינוי שאני עברתי - תוך כדי לימודי אימון הוליסטי במכללת רידמן. לאחר סטאז' ארוך ומוקפד- הפכתי למאמנת מוסמכת מטעם לשכת המאמנים.

החזון שלי הוא לראות כמה שיותר נשים מאמינות בעצמן, מסכימות לשחרר את הפחדים והסיפורים שהן מספרות לעצמן, נשים שמוכנות להתגבר ולוותר על הפחדים לטובת הגשמה עצמית. נשים חוקרות, מודעות, כאלו שמצליחות לבטא את מה שהן רוצות ועושות פעולות ע"מ לגרום לדברים לקרות, נשים יוצרות, מועצמות, חיוביות ומאמינות.

אנחנו בוחרות איך לחיות את חיינו, להיות בייעוד שלנו, במה שממלא ומפרה אותנו. ואני כאן כדי לעזור לנשים להתחבר פנימה אל עצמן, להבין שבאמת אפשר ואני בוחרת להיות שם - הניצוץ שבא לחבר אותך פנימה ולהדליק בך את המקום של האמונה.
 

"מריפוסה - לעוף על האישה שבך"- הינו מסע של שינויים שאותם את צריכה לעבור, תוך חיבור, צמיחה והסכמה לבחור להיות במקום בו מגיע לך להיות. תחלמי, תדמייני, תעופי, תשאפי ותייצרי, תהיי נוכחת, תתפתחי, כמו המריפוסה, הפרפר- בקצב הנכון ולמקום המדויק לך, וכל זה- ביחד עם האמונה. כי בלעדי הרוח והאמונה, זה כמו פרפר ללא כנפיים.

הצטרפי אלי, בתחושה משחררת כמו פרפר שעף ברוח.

 

טלפון: 050-2212051

מייל: meri.nisim@gmail.com

פייסבוק: https://www.facebook.com/meri.nisimov.life.coach/