עיריית אור יהודה פותחת את הרישום לכיתות א' ולגני הילדים לשנת הלימודים תשפ"ב. במקביל, אנו פותחים את הרישום לתושבי שכונת בית בפארק הן לבתי הספר היסודיים והעל יסודיים והן לגני הילדים.

שימו לב! הרישום מתבצע אך ורק באמצעות אתר האינטרנט של העירייה. ניתן לקבל סיוע טלפוני ברישום באגף החינוך - בתי הספר 073-3388298/2, גני הילדים 073-3388295/303. לקבלת עזרה בהליך הרישום, ניתן לפנות גם במייל - לרישום לבתי הספר בכתובת rishum@or-ye.org.il. לרישום לגני הילדים יש לפנות לכתובת rishumgan@or-ye.org.il

מועדי הרישום: יום חמישי, א' בשבט תשפ"א - 14.1.21 ועד יום ראשון, ט"ז באדר תשפ"א, 28.2.21 (הוארך)

הרישום לגני הילדים וכיתות א' מתבצע באמצעות 3 מסלולים שונים - רישום לתושבי אור יהודה, רישום לתושבי העיר בהווה ועתידים לעבור בשנה הבאה לבית בפארק וכן רישום לתושבי חוץ שעתידים לעבור לבית בפארק בשנה הבאה. כמו כן, יש לבצע רישום לכל תלמיד/ילד בנפרד. כמו כן, יש לפתוח את עמודי הרישום באמצעות chrome ולא באקספלורר.

כמו כן, בשל הסגר לא מתקיימת בשלב זה קבלת קהל לצורך רישום לבתי הספר ולגני הילדים במרכז להב"ה. במידה והדבר יתאפשר בהמשך, אנו נעדכן על פתיחת המענה במרכז להב"ה, כל זאת בהתאם להנחיות הממשלה.

תושבים יקרים, בהווה ובעתיד - אתם מוזמנים לקבל עדכונים שוטפים מאיתנו בוואטסאפ העירוני. להצטרפות לקבוצות השונות (לפי שכונות ותחומי עניין), לחצו כאן

רישום לגני הילדיםרישום לכיתות א' 

רישום לכיתות ב'-י"ב