במהלך התקופה הקרובה, אנו נעביר בדף הפייסבוק של עיריית אור יהודה שידורים חיים כדי לדאוג שיהיה לכם מעניין כל הזמן.

כל השידורים יועברו בדף הפייסבוק של עיריית אור יהודה - לחצו והיכנסו

לוח השידורים - יום חמישי 2.4

9:00 - שידור ישיר - יוצאים לחלק מזון וערכות הפגה לילדי העיר ("נפגשים" מרכזים קהילתיים וצוות רום)

10:00 - חשיפת אתגר המשפחות הגדול של אור יהודה בשידור ישיר - האתגר העשירי והאחרון

12:00 - קטע מחול ייחודי של אלגרו ("נפגשים" מרכזים קהילתיים)

14:00 - שיחה עם רב העיר, הרב ציון כהן, על ההיערכות לפסח בצל הקורונה

19:00 - חשיפת הזוכים באתגר המשפחות הגדול של אור יהודה



לוח השידורים - יום רביעי 1.4


10:00 - חשיפת אתגר המשפחות הגדול של אור יהודה - אתגר מספר 9.

12:00 - שעת סיפור לילדי אור יהודה

14:00 - היכרות עם מרכז קרן אור - המרכז העירוני לייעוץ וטיפול ביחידים, זוגות ומשפחות

19:00 - פרסום הזוכים באתגר המשפחות הגדול של אור יהודה



לוח השידורים - יום שלישי 31.3


9:00 - משחק מדליק לילדים ופעוטות ללימוד צבעים, מספרים ואותיות - רונית בניש ("נפגשים" מרכזים קהילתיים)

10:00 - חשיפת אתגר המשפחות הגדול של אור יהודה

11:00 - שעת סיפור לילדי אור יהודה

19:00 - חשיפת הזוכים באתגר המשפחות הגדול



לוח השידורים - יום שני 30.3


9:00 - פותחים את הבוקר עם שירים לגיל הרך ("נפגשים" מרכזים קהילתיים)

10:00 - שידור ישיר של אתגר המשפחות הגדול של אור יהודה

12:00 - שעת סיפור לילדי אור יהודה

14:00 - ילדי אור יהודה עושים לכם סדר בקורונה

19:00 - חשיפת הזוכים באתגר המשפחות הגדול של אור יהודה

לוח השידורים - יום ראשון 29.3

10:00 - שידור ישיר של אתגר המשפחות הגדול של אור יהודה

12:00 - שידור ישיר של ליל הסדר הגדול של ילדי אור יהודה

18:00 - סקירה של ראש העיר, ליאת שוחט, בשידור ישיר - ההתמודדות עם הקורונה

19:00 - חשיפת הזוכים באתגר המשפחות הגדול של אור יהודה



לוח השידורים - יום חמישי 26.3

10:00 - אתגר המשפחות הגדול של אור יהודה

11:00 - שעת סיפור לילדי אור יהודה

14:00 - הופעה של חברי מועדון הבייס (מחלקת הנוער - "נפגשים" מרכזים קהילתיים)

16:00 - ישראל והגיטרה (מועדון קטקטים - "נפגשים" מרכזים קהילתיים)

19:00 - חשיפת הזוכים באתגר המשפחות הגדול של אור יהודה



לוח השידורים - יום רביעי 25.3

10:00 - אתגר המשפחות הגדול של אור יהודה - חשיפת האתגר בשידור ישיר

11:00 - שעת סיפור לילדי אור יהודה

12:00 - שיחה עם מנהל מחלקת רישוי עסקים, עמיחי שמואלי

14:00 - פעילות והנחיה לעיסוי תינוקות עם טל סהר ("נפגשים" מרכזים קהילתיים)

19:00 - חשיפת הזוכים באתגר המשפחות הגדול



לוח השידורים - יום שלישי 24.3


10:00 - אתגר המשפחות הגדול של אור יהודה - חשיפת האתגר בשידור ישיר

11:00 - שעת סיפור לילדי אור יהודה

12:00 - יורדים לשטח ומתלווים למערך המתנדבים העירוני

14:00 - נכנסים למטבח - ליאת מועלם מלמדת אתכם להכין מאפה

19:00 - חשיפת הסרטון הזוכה באתגר המשפחות הגדול של אור יהודה



לוח השידורים - יום שני 23.3

10:00 - אתגר המשפחות הגדול של אור יהודה - חשיפת האתגר החדש בשידור ישיר

11:00 - שעת סיפור לילדי אור יהודה

12:00 - הקומיקאית ענת אביעד, ילידת אור יהודה, עושה צחוק מהקורונה

14:00 - סדנת ג'אגלינג עם הגר אורן (מועדון קטקטים, "נפגשים" מרכזים קהילתיים)

19:00 - חשיפת הסרטון הזוכה באתגר המשפחות הגדול של אור יהודה



לוח השידורים - יום ראשון 22.3

9:00 - הפעלה מוסיקלית לפעוטות עם סיגל בשארי (מעונות "נפגשים" מרכזים קהילתיים)

10:00 - מוציאים לדרך בשידור ישיר את אתגר המשפחות הגדול של אור יהודה

12:00 - לני בר-און - פסיכותרפיסטית ומנחת הורים - התמודדות עם המצב

14:00 - שיעור ספורט עם אלונה קנטור-דבורניצ'נקו ("נפגשים" מרכזים קהילתיים)

19:00 - חשיפת הסרטון הזוכה באתגר המשפחות הגדול של אור יהודה



לוח השידורים - יום חמישי 19.3

10:00 - שעת סיפור לילדי העיר

12:00 - שיעור התעמלות לילדים עם טל סהר ("נפגשים" מרכזים קהילתיים)

14:00 - סדנת "סטיילינג גם בבית" עם אליה מאפרי ("נפגשים" מרכזים קהילתיים)



לוח השידורים - יום רביעי 18.3

10:30 - שעת סיפור לילדי העיר

12:30 - שיעור קפוארה עם לוטה ("נפגשים" מרכזים קהילתיים)

14:30 - בישול לכל המשפחה עם אתי ספרבר ("נפגשים" מרכזים קהילתיים")



לוח השידורים - יום שלישי 17.3

10:00 - שעת סיפור לילדים

12:00 - שאלות ותשובות עם ד"ר פלושניק, רופא ילדים ממרפאת גיורא של מחוז דן-פ"ת כללית

14:00 - שיעור עיצוב הגוף עם טליה מירז - מורה לעיצוב הגוף (סטודיו דינמיק נפגשים)



לוח השידורים - יום שני 16.3


10:00 - פעילות ספורטיבית לכל המשפחה

11:00 - שעת סיפור לילדים

13:00 - הרצאה בנושא כלכלת המשפחה והתמודדות עם המשבר - רוזי בן עמי

15:00 - מופע מחול לכל המשפחה

18:00 - משדרים מהשטח - שומעים אתכם התושבים והעסקים




לוח השידורים - יום ראשון 15.3

11.00 - שעת סיפור לילדים

13.00 - שאלות ותשובות של נציגי השירות הפסיכולוגי

16.00 - אימון ספורט לכל המשפחה

18.00 - משדרים מהשטח - שומעים אתכם התושבים והעסקים