רישום לתושבי אור יהודה (במחיר מיוחד)
וחיילים (פטורים מתשלום בהצגת חוגר) - 03-7353565 

מרוץ אור יהודה ה-11

יום שישי, 10.2.23, י"ט שבט תשפ"ג, 6:00 - 9:00

המקצים התחרותיים (עם תו תקן של איגוד האתלטיקה):

5 ק"מ - שעת זינוק 7:00

10 ק"מ - שעת זינוק 7:15

המקצים העממיים:

2 ק"מ - שעת זינוק 8:30
מקצה עממי לזכרה של הדר כהן הי"ד. ילדי בית הספר, מורים, הורים ותושבים (1.2 ק"מ)

300 מטר - שעת זינוק 8:35
למשפחות צמי"ד (צרכים מיוחדים)

הרישום למקצים התחרותיים באתרי העירייה ונפגשים ובאתר רילטיימינג - www.realtiming.co.il. התכנסות החל משעה 6:00 בחניון היכל התרבות - שד' אליהו סעדון 87. מחיר רישום מיוחד לתושבי אור יהודה - בשלוחות "נפגשים" מרכזים קהילתיים. חיילים פטורים מתשלום בהצגת חוגר - יש להירשם במחלקת הספורט - 03-7353565


דבר ראש העיר - ליאת שוחט

מרוץ אור יהודה הופך משנה לשנה לאירוע ספורטיבי משמעותי ביותר ברמה הארצית ואין לי ספק שגם השנה אנו צפויים לרגעים בלתי נשכחים. בשנה שעברה זכינו לראות כ-3,000 רצים שמבצעים פעילות ספורטיבית יחד ולוקחים חלק בחוויה בלתי נשכחת והשיא עוד לפנינו.

לשמחתי הרבה, מרוץ אור יהודה הוא אחד המרוצים האיכותיים ביותר בישראל. גם השנה, על רקע שלל עבודות התשתית המתקיימות ברחבי העיר, המרוץ יתקיים במסלול מעט שונה, אך דאגנו לכך שיינתן מענה הולם ואיכותי לרצים.

אני קוראת לכם, תושבים יקרים, לקחת חלק באחד מארבעת המקצים ומזכירה כי המקצה ל-2 קילומטרים יתקיים לזכרה של בת עירנו, לוחמת מג"ב הדר כהן הי"ד. זו הזדמנות עבור כולנו לרוץ יחד עם בני משפחתה, חיילי פלוגת הדר, תלמידי בתי הספר ותושבים נוספים שייקחו חלק במרוץ. אני מזמינה אתכם לקחת חלק באירוע בלתי נשכח ולהשתתף ביום חגה של אור יהודה.

שלכם,
ליאת שוחט
ראש העיר

מסלול הריצה וסגירת הכבישים במרוץ:

ביום זה ובשעות המפורטות ייסגרו לתנועת כלי רכב הרחובות הבאים: אליהו סעדון, יהדות קנדה, העבודה, המלאכה, החרושת, אריאל שרון, בן פורת ויחזקאל קזז. כל הרחובות ייפתחו בהדרגה לפי התקדמות המרוץ. לא תתאפשר נסיעת רכבים ברחובות הללו בזמן המרוץ. ביום המרוץ לא יינתנו דוחות חנייה בכחול-לבן עד השעה 9:00.

אנו מודים לכם על ההבנה והסבלנות ובטוחים כי תיהנו מחוויה ספורטיבית וצבעונית באור יהודה.