עיריית אור יהודה נערכת לחזרה הדרגתית ללימודים בהתאם להחלטת משרד ראש הממשלה והמתווה של משרד החינוך. אנו רואים חשיבות רבה בחזרה לשגרה על פי ההנחיות של משרד הבריאות ונדאג לקיימן כדי לשמור על בריאות תלמידינו. ראש העיר, ליאת שוחט: "במהלך השבוע האחרון נערכנו לחזרה ללימודים, ולמרות החששות שעולים, אני סמוכה ובטוחה שזו ההחלטה הנכונה. נפעל כדי לשמור על בריאות התלמידים על פי ההנחיות המפורטות של משרד הבריאות וניערך להמשך חזרה של שכבות נוספות לפעילות"

* תלמידי כיתות א' עד ג' ישובו ללימודים ביום ראשון הקרוב (3.5) בבתי הספר היסודיים בעיר. הלימודים יתקיימו בין השעות 8:00 עד 12:45. על פי החלטת הפיקוח של המחוז החרדי, בתי הספר "מכתב מאליהו" בנים ובנות ישובו ללימודים במועד מאוחר יותר שעליו הנהלת בית הספר תעדכן בנפרד. הנהלת בית ספר מדעים ויהדות תעדכן בנפרד את ההורים לגבי מועד חידוש הלימודים.

* הצהרונים ומעונות היום בשלב זה לא חוזרים לפעילות

* המועדוניות ישובו לפעול במהלך השבוע ואנו נעדכן על כך בנפרד

* כיתות החינוך המיוחד בבתי הספר הרגילים: כיתות א' עד ג' ילמדו כל הכיתה יחד. כיתות ד' עד ו' ילמדו על פי המתווה הקודם בקבוצות של עד 3 תלמידים

* תלמידי התיכונים (י"א-י"ב) יובלים, אור חנה, יעדים, בית יעקב וברנקו וייס ישובו ללימודים במהלך השבוע. עדכון מפורט יותר יימסר במהלך השבוע על ידי הנהלות בתי הספר לתלמידים

* חשוב להדגיש כי כיתות ד' עד י' ממשיכות בשלב זה כרגיל בלמידה מרחוק מהבית על פי מערכת הלימודים של בתי הספר

* על פי התכנון, גני הילדים ישובו לפעילות מלאה ביום ראשון הבא (10.5)

* גני החינוך המיוחד ימשיכו את הלימודים על פי המתווה הקודם - בקבוצות של עד 3 ילדים

חשוב להדגיש כי כל בתי הספר נוקו לקראת החזרה ללימודים על פי ההנחיות המחמירות של משרד הבריאות.

כמו כן, על פי נוהל משרד החינוך, כל תלמיד שיגיע לבית הספר יצטייד בהצהרת בריאות. שימו לב כי לא ייכנס בשערי בתי הספר תלמיד ללא אישור על הצהרת בריאות והנושא נמצא באחריות ההורים. לפרטים נוספים בנושא יש לפנות להנהלת בית הספר.

אנו מאחלים לכולכם שבת שלום,
עיריית אור יהודה

(דוברות עיריית אור יהודה)