תושבים יקרים, אור יהודה חוזרת ללימודים!

אנו שמחים לבשר כי רמת התחלואה שהייתה בירידה בימים האחרונים מאפשרת את החזרה של תלמידי אור יהודה החל ממחר (רביעי, 24.2) אל ספסל הלימודים. נכון להיום, ישנם 277 חולים פעילים, 451 מבודדים, 29 נפטרים ואור יהודה נמצאת עם ציון רמזור 6.63. יחד עם זאת, בימים האחרונים קיימת עלייה מתונה ברמת התחלואה וחשוב לזכור שהמפתח להשארת מערכת החינוך פתוחה תלוי במצב התחלואה.

אנו שבים ומזכירים כי המפתח הגדול לנצח את המגפה הוא החיסונים. אל תהססו - כל מי שיכול להתחסן, עשו זאת. שינוי המדדים קשור בצורה ישירה לאחוז ההתחסנות הגבוה ועלינו להשלים את המשימה כדי להגיע לכולם.

מתווה החזרה למוסדות החינוך באור יהודה:

הלימודים באור יהודה כאמור יתחדשו ביום רביעי בבתי הספר, בגני הילדים, במעונות היום ובצהרונים.

בתי הספר וגני הילדים - הפעילות תחודש ביום רביעי - מידע מפורט יימסר לכם על ידי בתי הספר והגנים. לאחר חופשת פורים, יחודשו הלימודים ביום שני

מעונות היום - בימים רביעי וחמישי יתקיימו ימי פעילות מלאים, בשישי לא תתקיים פעילות וביום ראשון יתקיים יום פעילות מלא.

צהרונים - ביום רביעי בגני הילדים בהם יתקיימו מסיבות פורים, הצהרון יחל בשעה 12:00 ועד השעה 16:00. בשאר הגנים הצהרון יפעל כרגיל עד השעה 17:00.
בבתי הספר הצהרון יפעל ביום רביעי מתום יום הלימודים ועד השעה 16:00. 
ביום חמישי, תענית אסתר לא תתקיים פעילות בגני הילדים ובבתי הספר.
ביום ראשון 28.2, לפנים משורת הדין, יתקיים יום פעילות מלא בגני הילדים ובבתי הספר בין השעות 8:00 עד 16:00 - ללא תוספת תשלום. על ההורים לספק לילדים ארוחת בוקר. יום זה מיועד לילדי צהרוני "נפגשים" בגני הילדים. בבתי הספר, יום זה מיועד לילדי ניצנים מורחב: אהוד מנור, שיזף, סביונים ואלונים (מורחב בלבד).

חג פורים שמח!