*תושבי אור יהודה היקרים,*

בהתאם להנחיות פיקוד העורף המעודכנות, גם מחר (חמישי) לא יתקיימו הלימודים במוסדות החינוך בעיר בכל המגזרים. הדבר נוגע לבתי הספר, גני הילדים, מסגרות החינוך הפרטיות, מסגרות החינוך המיוחד (בעיר ומחוצה לה), צהרונים ומעונות היום.

הצוותים החינוכיים יקיימו למידה מרחוק שתתבצע בהתאם להנחיות שתקבלו מבתי הספר ובדגש על ההיבטים הרגשיים.

זו הזדמנות נוספת להזכיר לכם כי השירות הפסיכולוגי החינוכי והעובדים הסוציאליים עומדים לרשותכם לצורך טיפול בחרדות והרגעה בעקבות המצב. הנכם מוזמנים לפנות למוקד 106. 

הפעילויות והאירועים של נפגשים מרכזים קהילתיים מבוטלות (בכל שכבות הגיל), כולל פתיחת הבריכה העירונית שתוכננה ליום חמישי. הספריה העירונית תהיה פתוחה עבורכם מחר בין השעות 12.00 עד 16.00.

אנו קוראים לכם להקפיד על הנחיות פיקוד העורף. אמש הוכח עד כמה הן מצילות חיים. בעת הישמע אזעקה, יש להגיע אל המרחב הכי מוגן שיש בקרבתכם תוך דקה וחצי (ממ"ד, מקלט ציבורי, חדר מדרגות, חדר פנימי בבית). 40 מקלטים ציבוריים כשירים פתוחים עבורכם. השתמשו בהם רק אם אתם יכולים להגיע אליהם בטווח הזמן של דקה וחצי. לרשימה >> https://bit.ly/33zuQqy

אנו ממליצים בחום להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף כדי לקבל התרעות בזמן אמת

קישור להורדת האפליקציה במכשירי אנדרואיד - 
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alert.meserhadash
קישור להורדת האפליקציה במכשירי אפל - 
https://apps.apple.com/il/app/%D7%A4%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%93-%D7%94%D7%A2%D7%95%D7%A8%D7%A3/id1542010719?l=iw

*אנו ממשיכים לעדכן כל העת באתר העירייה (לשונית חם בעיר), דף הפייסבוק של העירייה והוואטסאפ העירוני* >> https://www.oryehuda.muni.il/793/?=d5ew6s16a41w15

*לילה שקט לכולם!*

*(דוברות עיריית אור יהודה)*