"י. מזרחי ריהוט משרדי בע"מ" של יצחק מזרחי

י. מזרחי ריהוט משרדי היא חברת המייצרת ריהוט משרדי, חברה ותיקה ורבת מוניטין אותו צברה ביותר מ-40 שנות פעילות.

החברה הוקמה בתחילת שנות ה-70 כעסק משפחתי לייצור ריהוט משרדי ועד היום אנחנו מייצרים ומשווקים מגוון של פריטי ריהוט משרדי ורהיטים לחדרי עבודה בבית. אצלנו תוכלו למצוא את כל הריהוט למשרד במקום אחד ! ניתן לרכוש מוצרים מוכנים או להזמין ריהוט בהתאמה אישית לפי דרישה. כל זאת על מנת שתוכלו לקבל בדיוק את מראה המשרד המעוצב שרציתם ליצור.

בחברת י. מזרחי תוכלו למצוא מכלול רחב של כל פריטי הריהוט המשרדי הדרושים לכם: כיסאות מחשב, כיסאות מנהלים יוקרתיים, שולחן ישיבות, שולחנות מזכירה, ריהוט לפינות המתנה, כוורות וכונניות, ספריות, מערכות מדפים, כיסאות בר, כיסאות מעבדה, מחיצות Open Space, דלפקים, ארונות מגירות, פתרונות אחסון ועוד. בנוסף, מספקת החברה גם שירותי חידוש ותיקון כיסאות משרדיים.

יצחק מתחייב כי בחברת י. מזרחי מקפידים על תכנון ריהוט משרדי באיכות מעולה, שניכרת בכל פרט ופרט וברמת הגימור המוקפד, מחומרי גלם שונים, בדגש על נוחות מקסימלית ללקוח. לצד אלו, החברה שמה דגש על שירות מעולה לכל לקוח, ביחס אישי ובעמידה בלוחות זמנים. למחפשים ריהוט משרדי ופינת עבודה לבית – בחברת י. מזרחי תוכלו למצוא את כל הפתרונות והרהיטים הנחוצים לכם - במקום אחד!

צוות החברה עומד לרשותכם בכל שאלה, עזרה בתכנון וייעוץ,

הם מחכים לכם במעלה החומה 13 ,  לפרטים: 03-5334438