דלג לתוכן העמוד

טלפונים

חברי מועצת העיר

עו"ד ליאת שוחט
ראש העיר
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש
אלירן אליה
סגן ומ"מ ראש העיר
ימית קרקוקלי
סגנית ראש העיר
אברהם בורוכוב
סגן ראש העיר
ז"אנה כהן
משנה לראש העיר
עופר בוזי
משנה לראש העיר
שלמה זלמן סויונוב
ליאור אגאי

לשכת ראש העיר

יונית דלאל
מנהלת לשכה

מנכ"ל העירייה

אלי אהרוני
מנכ"ל העירייה
אתי חיו
מנהלת לשכה

אגף החינוך

היחידה לביקור סדיר

ניצה ולדוקס
מנהלת היחידה
כוכבה תמאם
קב"סית
עירית שי
קב"סית
תאיר אלחרר
קב"סית

היחידה לקידום נוער

אורית רזפורקר
מנהלת היחידה

טיפול בפרט

גלי ברק
מנהלת היחידה

רווחה חינוכית

סוניה סעדה
רכזת פרויקטים בחינוך

שירות פסיכולוגי חינוכי

ד"ר רונית גלר
מנהלת היחידה

מדור הסעות

רונית רותם
מנהלת היחידה

מדור גני ילדים

נגה נדלר
מנהלת מחלקה

האגף לשירותים חברתיים וקהילתיים

ד"ר אסתי אשל
מנהל האגף

אגף שפ"ע ופיקוח עירוני

אמיר עשבי
מנהל אגף שפ"ע

מחלקת תברואה והדברה

אורי ג`ורג`
אחראי תחום

מחלקת גינון ונוף

ההגנה 3
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש

נראות וחזות העיר

יניב פיטוסי
אחראי תחום
ההגנה 3
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש

מחלקת חשמל

אריה ישראל
אחראי תחום
ההגנה 3
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש

מחלקת פיקוח עירוני

נתי וזגיאל
אחראי תחום
קזז
בתיאום מראש

מחלקת מתקני משחק ותמרור

חזי חלביה
מנהל תחום

מתקני משחק ותמרור

אגף ביטחון וחירום

ג'ון דוידוב
מנהל האגף
רחוב לו סקלאר 1
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש

אגף הכנסות (גבייה)

עו"ד רן אברון
מנהל האגף
רחוב לו סקלאר 1
כתובת מייל - gvia@or-ye.org.il שעות קבלת קהל פרונטלי: א`-ה` 08:00-12:30 ימי ג` 16:00-18:00 שעות מענה טלפוני: א`-ה` 08:00-20:00 בימי ו` וערבי חג 08:00-12:00

מנהלת הסכם גג

גלעד אורן
מנהל המנהלת
בית סלע רח` אריאל שרון 2, קומה שנייה
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש

מנהלת התחדשות עירונית

נתי רייכר - חברת Aviv AMCG
מנהל מקצועי
בית סלע - רחוב אריאל שרון 2, קומה 2
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש
יואב דן - חברת Aviv AMCG
מנהל המנהלת
בית סלע - רחוב אריאל שרון 2, קומה 2
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש

אגף הנדסה

ליאת בן אבו
מהנדסת העיר
שד` אליהו סעדון 122
שעות קבלת קהל בוועדה המקומית לתכנון ובנייה, השבחה, היטלי פיתוח וטאבו: ימי א` בשעות 09:30 - 12:00 ימי ג` בשעות 16:00 - 18:00 ימי ה` בשעות 09:30 - 12:00 ימי ה` בשעות 09:30-12:00 תתקיים קבלת קהל למתכננים אצל יועץ תנועה של הוועדה בתיאום פגישה מראש

היחידה הסביבתית

נורית שולמן
מנהלת המחלקה
שד` אליהו סעדון 120
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש

מחלקת תשתיות וביצוע

פבל זינגרמן
מנהל המחלקה
בית סלע - רח` אריאל שרון 2, קומה שנייה
שעות קבלת קהל: ימי ג` 16:00-18:00 בתיאום מראש

מחלקת הפיקוח על הבנייה

אינה שלייגר
מנהלת המחלקה
שד' אליהו סעדון 122
שעות קבלת קהל: בתאום מראש

מחלקת רישוי

פזית קולט
מנהלת המחלקה
שד' אליהו סעדון 122
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש

מחלקת תכנון

אירנה דמצ'נקו
מנהלת תכנון
כתובת: שד' אליהו סעדון 122
שעות קבלת קהל: בתאום מראש

מחלקת השבחה

אלון להב
מנהלת המחלקה
שד' אליהו סעדון 122
שעות קבלת קהל: בתאום מראש

מחלקת גזברות

רו"ח גיל גבריאל
מנהל המחלקה
שד` אליהו סעדון 122
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש

מחלקת כוח אדם

יהודית שקורי
מנהלת המחלקה
שד` אליהו סעדון 120
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש

מחלקת הדוברות

אורן קורנפלד
דובר העירייה
שד` אליהו סעדון 122
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש

המחלקה המשפטית

עו"ד שלומית שפינדל
מנהלת המחלקה
שד` אליהו סעדון 122, קומה 2
שעות קבלת קהל: בימים א` ו-ג` בין השעות 8:30-12:30 ניתן לתאם פגישה שלא בימי קבלת קהל

מחלקת נכסים

יוסי גנון
מנהל המחלקה
שד` אליהו סעדון 122
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש
עו"ד רועי גרובס
מ"מ מנהל המחלקה
שד` אליהו סעדון 122
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש

מחלקת מחשוב ומערכות מידע

אולג נוסנקוב
מנהל המחלקה
שד` אליהו סעדון 122
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש

מחלקת מכרזים

לאה מונרוב
שד` אליהו סעדון 120
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש

מחלקת רישוי עסקים

אביה דרי
מנהל המחלקה
רחוב לו סקאר 1
שעות קבלת קהל: ימים א`, ה` בין השעות 09:00 - 13:00, יום ג' 16:00 - 18:00 קבלת הקהל מתקיימת בתיאום מראש בלבד

מחלקת החנייה

חברת מילגם
ניהול המחלקה

מבקר העירייה וממונה על תלונות הציבור

רמי בן סעדון
מנהל המחלקה
לו סקלאר 1
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש

מרכז קזז לצעירים

מירי שמאי גיס
מנהלת המרכז
רח' סיני 15
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש

שיטור עירוני

אורן בואני
מפקד השיטור העירוני
ההגנה 3
שעות קבלת קהל: ימים א`-ה` 09:00 – 16:00
דארן סמסון
מנהל השיטור העירוני
ההגנה 3
שעות קבלת קהל: ימים א`-ה` 09:00 – 16:00

האגודה לתרבות הדיור

אריה ואזה
מנהל הסניף

התכנית הלאומית 360

עמרי ולרשטיין
מנהל התכנית הלאומית 360 ורכז מתנדבים
מרדכי בן פורת 87

שירותים ווטרינריים

השירותים הווטרינריים באור יהודה מסופקים במסגרת איגוד ערים לשירותים וטרינרים בגוש דן

מידע עירוני

"נפגשים" מרכזים קהילתיים

לאה כץ
מנכ"לית המרכזים הקהילתיים 'נפגשים' (המתנ"ס לשעבר)
שדרות אליהו סעדון 87
קבלת קהל במזכירות וגבייה בימי ראשון, שלישי ורביעי בוקר 09:00-14:00 אחה"צ 16:00-19:00 בימי שני וחמישי 09:00-17:00

היכל התרבות

בועז הלפרין
מנהל היכל התרבות
שדרות אליהו סעדון 87
שעות פעילות: ימים א`-ה` 14:00-09:30, 18:00-16:00

המשכן למוזיקה ולמחול

המשכן למוזיקה ומחול
בן-גוריון 5
שעות פעילות: ימים א`-ה` 14:00-09:00, 19:00-16:00

כותר פיס - הספרייה העירונית

יפה נפתלי
מנהלת הספרייה

תפוח פיס – מדע, טכנולוגיה ואומנויות

אורנה רוזן
מנהלת תפוח פיס
רחוב מנחם בגין 101
שעות פעילות: 08:00 – 20:00 שעות קבלת קהל: ימים א`-ה` 15:00 – 18:30

מכללת אור יהודה

גלית ששון
מנהלת המכללה
שדרות אליהו סעדון 87

היחידה העירונית להתנדבות

שירי גבאי
מנהלת היחידה
אליהו סעדון 87
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש

שיטור קהילתי

רס"ב מיקי שמואל
מפקד השיטור הקהילתי
לו סקלאר 2
קבלת קהל: ימי ג` 16:00 - 19:00, ימי ה` 13:00 - 16:00
רס"מ ג`רמי מקונן
מפקד שיטור הקהילה האתיופית
קבלת קהל: ימי ג` 9:00 - 12:00, ימי ד` 16:00 - 19:00
רס"ב מאיר בכר
פעיל מתנדבים בשיטור הקהילתי

מרכז להב"ה

הבנים 10
שעות פעילות: בימים א`-ה` 08:30 - 22:00 ימי שישי 08:30 -12:30

תאגיד מי שיקמה

אריק מולה
מנכ"ל תאגיד מי שיקמה

שלוחת משרד הפנים

שלוחת משרד הפנים
אליהו סעדון 120, קומה 1-
שעות קבלת קהל: ימים ב`, ה` 10:00 - 12:00, יומי ג` 16:00- 18:00

המועצה הדתית

דני שמואל
יו"ר המועצה
רחוב האצ"ל 2

אור הזהב - מרכז יום לקשיש

ברכה בראון
מנהלת המרכז
חבצלת 6 אור יהודה

תנועת נוער

צופים

שבט יהודה
נווה סביון רחוב בן גוריון 3
נעמה חבר
ראשג"דית
אסתר
ראש שבט
איציק שמעיה
דניאל ששון
מרכזת שבט
אוהד שוורץ
מרכז שבט

בני עקיבא

שרה רוזן
מרכזת הסניף
רחוב יקותיאל אדם 31
ימי פעילות: שלישי ושבת גילאי פעילות: ד` - י"ב

מכבי צעיר

שובל כהן
מרכזת הסניף
מתחם תנועות הנוער מאחורי תיכון יובלים
ימי פעילות: שלישי וחמישי גילאי פעילות: ג` - י"ב

הנוער העובד והלומד

שרה אדמס
מרכזת הסניף
מועדון הדוקטור / משרדי המחלקה לנוער
יש להתעדכן לפני כל פעילות אצל המדריכים ימי פעילות: שלישי וחמישי גילאי פעילות: ח` - י"ב
ירדן הניק
מדריכה בוגרת
מועדון הדוקטור / משרדי המחלקה לנוער
יש להתעדכן לפני כל פעילות אצל המדריכים ימי פעילות: שלישי וחמישי גילאי פעילות: ח` - י"ב

כנפיים של קרמבו

חלי חכמון
מרכזת הסניף
בית ספר שיזף, רחוב שיזף 2
יום פעילות: ראשון גילאי פעילות: פתוח לחניכים עם צרכים מיוחדים בכל הגילאים פתוח לחונכים בגילאי ז`-י"ב

אחריי

בת-אל שמש
מדריכת הקבוצה
אימונים והכנה לצבא יום פעילות: שני וחמישי גילאי פעילות: י` - י"ב

יוניסטרים

עמית אשכנזי
רכז התוכנית
רחוב אור יום 5
יום פעילות: ראשון, שני, רביעי, חמישי גילאי פעילות: ט` - י"א

אזרחים ותיקים

לבנה שתיוי
מנהלת היחידה
שד` אליהו סעדון 87

בתי ספר יסודיים

אהוד מנור

עידית בלכר
עידית בלכר
מנהלת בית ספר
רחוב ניצן 2
בית ספר יסודי א`-ו`

סביונים

רחל הילמן
רחל הילמן
מנהלת בית ספר
סמטת במעלה 15
יסודי ממלכתי א`-ו`

אלונים

לימור ברקת
לימור ברקת
מנהלת בית הספר
רחוב החצב 2
יסודי ממלכתי א`-ו`

שיזף

סיון אלעד גוטליב
סיון אלעד גוטליב
מנהלת בית הספר
רחוב שיזף 3
ייסודי ממלכתי א`-ו`

סעדיה גאון

ענת ברקוביץ`
ענת ברקוביץ`
מנהלת בית ספר
רחוב משה הדדי 9
בית ספר יסודי ממלכתי דתי א`-ו`

אור מנחם

רג'י אבני
מנהלת בית ספר
רחוב ירושלים 9
בית ספר יסודי ממלכתי דתי חב"ד א`-ו` בנים

אורות

דבורי מלוב
דבורי מלוב
מנהלת בית ספר
רחוב הבנים 10
בית ספר יסודי ממלכתי דתי חב"ד א`-ו` בנות

מדעים ויהדות

הרב יצחק גוטליב
הרב יצחק גוטליב
מנהל בית ספר
רחוב ההסתדרות 22
בית ספר יסודי תורני א`-ח`

מכתב מאליהו - בנים

שרון שלמה אמסלם
מנהל בית ספר
רחוב יוסף קארו 3
בית ספר יסודי חרדי תלמוד תורה א`-ח`

מכתב מאליהו - בנות

פנינה טבצניק
מנהלת בית ספר
רחוב יוסף קארו 3
בית ספר יסודי חרדי א`-ח` בנות

בתי ספר על יסודיים

קריית החינוך יובלים

נתי ברק
נתי ברק
מנהל קרית החינוך וחטיבה עליונה י` - י"ב
רחוב יקותיאל אדם 19
חטיבה עליונה יובלים י`-י"ב
רוית דעי
רוית דעי
מנהלת חטיבת ביניים
רחוב מנחם בגין 99
חטיבת ביניים יובלים ז`-ט`

ברנקו וייס

אמיר סער
אמיר סער
מנהל התיכון
רחוב לו סקלאר 1
תיכון יצירתי לתקשורת

יעדים - אור אבנר

גיל יאיר
גיל יאיר
מנהל בית הספר
רחוב ירושלים 9
תיכון ישיבתי בנים ז`-י"ב

אור חנה

לאה אשכנזי
לאה אשכנזי
מנהלת בית הספר
רחוב הבנים 10
בית ספר על יסודי תורני ז`-י"ב בנות

תיכון בית יעקב

אסתר ליכטיג
מנהלת התיכון
רחוב עולי הגרדום 5
תיכון תורני ט`-י"ב בנות

בית אקשטיין

מורדי גיגי
מורדי גיגי
מנהל בית הספר
רחוב הרצל 44
בית ספר על יסודי ז`-י"ב

ביטחון מוסדות חינוך

פנחס לנג
קב"ט מוסדות חינוך

תפוח פיס

אורנה קידר
מנהלת תפוח פיס

מוקד עירוני 106

מירה קהלני
מנהלת מוקד
שעות קבלת פניות: 24/7 (ביום כיפור – הפניות עוברות למשטרת מסובים)

מרכז קליטה

מריו מלקה
מנהל המרכז
רחוב איילת השחר 51
שעות קבלת קהל: ימים א`, ג, ה` 08:30 – 12:30 ימי ג` 16:00 – 18:00

מע"ש – מרכז עבודה שיקומי

מור טונגנדרייך
מנהלת המרכז
רחוב העבודה 3

המרכז לטיפול בהתמכרויות

אבי יקיר
מנהל המרכז
רחוב השומר 58
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש

המרכז לשלום המשפחה

טלי עדן
מנהלת המרכז
רחוב כצנלסון 7
שעות קבלת קהל:בתיאום מראש

מרכז עוצמה ומיצוי זכויות

אלישבע באשה
מנהלת המרכז
שדרות אליהו סעדון 87
שעות קבלת קהל בתיאום מראש

תכנית הרשות למאבק באלימות, בסמים ובאלכוהול

שלומית עיני
מנהלת התכנית

מחלקת קידום עסקים

אביה דרי
מנהלת היחידה
שד`אליהו סעדון 122

מחלקת התרבות

חנה פיזואטי יוסף
מנהלת המחלקה
בית סלע רח' אריאל שרון 2, קומה שנייה, אור יהודה
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש
עדכוני וואטסאפ לחריגות קורונה אור יהודה נאבקת בקורונה - אתר מיוחד ריכוז ההגבלות והנחיות מפורטות - תמונת מצב הכרה בצהרוני "נפגשים" ע"י משרד העבודה והרווחה פעילויות "נפגשים" בנובמבר סקר שביעות רצון בעקבות הגל השני של הקורונה מועדוני הנוער מלגות לסטודנטים לשנת תשפ"א נפגשים בפארקים - לאזרחים ותיקים שינויים בתחבורה הציבורית מ-25/10 אור יהודה נערכת לחורף שירות השאלת ספרים מרחוק מסגרות לילדי עובדים חיוניים הצטרפו למערך ההתנדבות של "נפגשים" פעילויות "נפגשים" 25.10 - 5.11 מענקים לעסקים בתקופת הקורונה תשלומי הורים לגני הילדים הבנק ואני - הרצאה שתחסוך לכם הרבה כסף בקשת הנחה בארנונה למגורים בקשה לקבלת הנחה בארנונה לעסקים הרצאות ZOOM לקהל של בני משפחה המטפלים באזרח הוותיק וואטסאפ עירוני חלוקת סכך לסוכות הבנק ואני - הרצאה שתחסוך לכם כסף תחרות הסוכה היפה הארון הקהילתי התנהלות כלכלית חכמה לילדים שקיפות עירונית - אור יהודה במספרים תכנית אנשי חיל - נמצאים תחת בידוד הגשת בקשה לקבלת הנחה בארנונה למגורים היערכות לחגי תשרי בקשת הנחה לתשלומי הורים שדרוגים בתחבורה הציבורית חוברת החוגים והפעילויות של "נפגשים" הודעה על הפסקת קבלת קהל בגלל הקורונה רישום לצהרונים פרסומים בתקשורת הארצית המטרו הרכבת הקלה - הקו הסגול בקשת מלגות לספורטאים מצטיינים הצטרפות ליחידת סע"ר שי"ל בעוצמה - שירות חדש! הסבת אקדמאים להוראה התחדשות עירונית בגיורא התחדשות עירונית בשכונות הדרומיות אנחנו מצרפים אתכם לוואטסאפ העירוני התו הסגול לעסקים סיוע לאזרחים ותיקים בשגרה ובחירום הדו"ח לתושב חשבון ארנונה במייל היכל התרבות מאגר הספקים והיועצים